piątek, 12 grudnia 2014

Akcja „Zagraniczne słodkości Bożonarodzeniowe”
Niebawem tak wyczekiwane Boże Narodzenie. Z myślą o najpiękniejszych dniach w roku zapraszam na akcję na Durszlaku „Zagraniczne słodkości Bożonarodzeniowe”. Nie miejcie mi za złe, że nie opiewam polskich pierników, makowców czy kutii. Nie, że ich nie lubię; ba, są pyszne! Ale tym razem chciałabym zainspirować Was do przygotowania czegoś „międzynarodowego”.  

Sami przyznacie, że jest w czym wybierać. Czekam na Wasze wersje angielskiego Christmas cake, puddingu i  mince pie,  hinduskiego Allahabadi, brazylijskich cocadas, filipinskiej Bibingki, niemieckiego Stollen, francuskiego Bûche de Noël, islandzkiej  Jólakaka,  greckiego Christopsomo, czy włoskiej drożdżowej babki Panettone.

A może z Waszym ciastem związana jest jakaś szczególna historia, albo zabawna sytuacja? Na nie również czekam.
Mam nadzieję, że akcja pomoże nam poznać świąteczne specjały z różnych stron światata oraz, że zbierzemy pokaźny spis wybornych ciasteczek, znakomitych ciast, strucli czy puddingow.  

Akcja trwa od 11 grudnia do 5 stycznia 2015.


Zapraszam serdecznie.

Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.
<a href="http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/swiateczne-slodkosci-z-calego-swiata"><img src="http://durszlak.pl/system/banners/00/00/00/11/05embed_CQyw3PhGvcsedqU6g2oqyayHjqrojgzz.jpg" alt="Zagraniczne słodkości Bożonarodzeniowe"></a>
Zagraniczne słodkości Bożonarodzeniowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz