Zabawa z Celebro

Zabawa z Celebro


Dzięki współpracy z firmą Celebro mam możliwość podzielić się z Wami paroma gadżetami; są nimi: super profesjonalny korkociąg, otwierający każdą butelkę i książeczka z pysznymi daniami, do których przygotowania możecie użyć wino Celebro.

Proszę tylko odpowiedzieć na pytanie:

Jakie wino jest Waszym ulubionym i dlaczego właśnie to? 
Może wiąże się ono z jakimś wyjątkowym lub zabawnym wydarzeniem, a może przez zupeły przypadek natknęliście się na wino Waszego życia, może sami zrobiliście wino i chcecie się nim pochwalić?

Cztery najciekawsze wypowiedzi nagrodzę zestawem gadżetów Celebro.  

Nagrody wysyłam na terenie Polski.  
Zabawa trwa od 28/08 do 02/09/13. 
Wyniki podam w ciągu dwóch dni od zakończenia zabawy.
Odpowiedzi (wraz z adresem e-mail) proszę zamieszczać pod tym postem. 

Wam życzę miłej zabawy, a ja już obmyślam potrawy z winem Celebro)
08/09/2013

Z przykroscią muszę poinformować, że konkurs nie może zostać roztrzygnięty, ponieważ wpłynęły tylko dwie propozycje. Dziekuję za udział w zabawie

Komentarze

 1. Dzień dobry, jestem zainteresowana współpracą z Pani blogiem, proszę o kontakt:) wspolpraca@armadeo.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim ulubionym winem jest Mogen David. Jeszcze do wakacji znałam go w dwóch smakach: Concord i Pomegranate. Jest to wino słodkie, a ja tylko takie lubię. Te oto wina gościły z nami na weselu, chrzcinach moich dzieci i okolicznościowych imprezach domowych. I na pewno jeszcze nie raz nam zatowarzyszą. Ale co najciekawsze w lipcu odkryłam nowy smak z rodziny Mogen David a mianowicie Blackberry. I zakochałam się, jest najlepsze. I warto dodać, że wina te są koszerne, posiadają certyfikat, co oznacza że produkowane są pod okiem rabina i muszą być wyprodukowane w sterylnych warunkach. Na koniec powiem tylko tyle, że cena jest przystępna dla każdego, gdyż butelka 750 ml waha się w cenach od 19 do 25 zł. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Egri bikavér czyli krew byka, wino kture pije od lat i jest idealne do potraw z krulika czy pieczeni wolowych. Sentyment z mlodych lat pozostal.
  Roman

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero teras adres meil zobaczylem oroman@o2.pl

   Usuń
 4. I co z wynikami, mialy byc 4?
  pzdr Roman

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza